Prečo s nami

Organizujeme  Intenzívne kurzy

Vieme, že nie každý má možnosť dlhodobo sa venovať výcviku alebo získať kvalifikáciu. Sme prvá škola na Slovensku čo sa najviac špecializuje na intenzívné  kurzy a kvalifikáciu. Sme presvedčení, že najlepší typ učenia pochádza z intenzívneho tréningu v malých triedach skúsených lektorov.Naše doterajšie výsledky dokazuje, že je to pravda, keďže sa nám neustále hlasia  noví študenti , ktorí už ukončili  vzdelávania v iných inštitúciach s rovnakým zameraním .  MUA Art School je škola,  poskytujúca  nový smer, ktorý tento priemysel potrebuje- nájdite inšpiráciu s nami!

 

Malé triedy

Naše kurzy prebiehajú niekoľkokrát v priebehu celého roka, ale sú stále veľmi malé – nie viac ako 5 študentov – s cieľom čo najviac zvýšiť učebný potenciál a výsledky vzdelávania. To zaisťuje dostatok pozornosti . Budete starostlivo vedení v celom  priebehu, aby ste sa naučili  perfektne make-up techniky!

Naša lektorka Bea M. Makeup artist -študovala makeup a styling v Poľsku v škole Anity Folaron ,v Rumunsku v škole Maria Lichecheva , absolvovala stáž v Londýne ,kde priamo spolupracovala s poprednými makeup artist a naučila sa top tipi a triki , či už ide o photoshooting alebo mua pre nevestu …

 

Flexibilita

Na rozdiel od väčšiny škôl, MUA ART  School sa špecializuje na prispôsobenie kurzov pre konkrétne potreby a požiadavky. Či už máte zamestnanie na plný úväzok, alebo mate  iné záväzky, ktoré vám bránia účastniť  sa na kurzoch podľa terminu, dajte nám vedieť, či sa môžete zúčastniť iba večernyvh kurzov, víkendovych, alebo len jeden deň v týždni!

Urobíme, čo bude v našich silách, aby sme vytvorili harmonogram špeciálne pre vás. Môžeme dokonca vytvárať nové kurzy s obsahom, ktoré by ste chceli učiť!

no images were found